Світильник врізний "SLIM-3" 3W 6400KХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 110 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Потужність | 3 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴
