Новинка

Світильник аварійний LED "MALDINI-2" 13W
503 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-014-0002-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "MALDINI-2" 13WХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 245 мм * 75 мм * 45 мм |
| Світловий потік (лм) | 330 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 13 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴