Новинка

Світильник аварійний на сонячній батареї "ROMARIO" 10W
744 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-022-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний на сонячній батареї "ROMARIO" 10WХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 100 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм*240мм |
| Світловий потік (лм) | 360 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий із зеленим |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴