Новинка

Ліхтар акумуляторний LED "FORLAN" 10W
327 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-023-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар акумуляторний LED "FORLAN" 10WХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 135 мм * 58 мм |
| Світловий потік (лм) | 430 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Синій із білим |
| Колірна температура, К | 7000К- 9000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴