Новинка

Світильник аварійний "ROBSON"
383 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-020-0002-040
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний "ROBSON"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм*125 мм*355мм |
| Світловий потік (лм) | 50 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3W |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴