Новинка

Датчик "CORSA"
353 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088-001-0006-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик "CORSA"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність спрацьовування | max 6 m |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 75,6 мм*76 мм |
| Кут спрацьовування | 360° |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max 1200W (лампа розжарювання) |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴