Світильник фасадний LED "ARDIC" 5.5W настіннийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4100 К |
| Потужність | 5.5 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 245 мм * 125 мм * 65 мм |
| Світловий потік | 385 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴
