Новинка

Світильник фасадний - вказівник номера будинку "ARENA" настінний
592 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-033-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний - вказівник номера будинку "ARENA" настіннийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик світла |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Потужність | 10Вт |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 194 мм*300 мм |
| Світловий потік (лм) | 750Lm |
| Термін експлуатації | 30.000часов |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4000 к |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴