Новинка

Датчик "CORONA" чорний
369 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088-001-0002-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик "CORONA" чорнийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність спрацьовування | max 12 m ± 2m |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм*115мм |
| Кут спрацьовування | 180° |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max 1000W (лампа розжарювання) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴