Новинка

Світильник врізний SMD LED "PLAZMA-45" 45 W 4200K
839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-010-0045-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний SMD LED "PLAZMA-45" 45 W 4200KХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 3375m |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴

