Новинка

Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/RC" настінний
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-019-0012-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/RC" настіннийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 Вт |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | d 169мм |
| Світловий потік (лм) | 700 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 128° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴