Новинка

Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA100" 100 W
4 143 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-006-0100-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA100" 100 WХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 444 мм * 185 мм, батарея 350 мм * 350 мм, ø 40 mm (труба) |
| Світловий потік (лм) | 1300 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 143 ₴

