Новинка

Світильник підвісний "VOLTA" Е27 коричневий
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-001-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "VOLTA" Е27 коричневийХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм* 1000 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴