Новинка

Світильник підвісний "ELEMENT-2" хром
1 223 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-015-0002-040
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "ELEMENT-2" хромХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | висота регулюється; |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 160 мм * 1200 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223 ₴
