Новинка

Світильник врізний "EUROPA-80" 4200K
1 371 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-009-0080-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "EUROPA-80" 4200K виробник Horoz Electric.
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, приміщень Скалда та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДИОДНОЇ ПАНЕЛІ Europa-80:
економічність.
міцний зносостійкий корпус.
відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
стійкість до зовнішніх впливів.
швидкий та зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
панель (в уп.) - 12шт.
інструкція з експлуатації – 1шт.
інструкція з встановлення – 1шт.
упаковка - 1шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 5575 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 80 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 371 ₴


