Новинка

Лампа-пастка для комарів LED 3W HUNTER""
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 118-001-0003-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа-пастка для комарів LED 3W HUNTER""Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 3W |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Розміри (ДхШхВ) | 110 мм*190 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴
