Новинка

Світлодіодна люстра TROYA 24W 4000K хром
2 168 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-058-0024-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра TROYA 24W 4000K хромХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 614 мм х 540 мм х90 мм |
| Світловий потік (лм) | 1440 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴
