Новинка

Світильник направляючий спот під лампу MIAMI чорний чорний
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-033-0001-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | max. 50W |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм х 60 мм х 72 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

