Новинка

Прожектор світлодіодний БІЛИЙ "ASLAN-20" 20W 6400K
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-010-0020-040
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний БІЛИЙ "ASLAN-20" 20W 6400KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 104,5 мм * 128,4 мм * 30,5 мм |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K, 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴