Новинка

Світлодіодний акумуляторний прожектор PANDA-10 10W
958 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-023-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний акумуляторний прожектор PANDA-10 10WХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4 роки. |
| Час роботи від акумулятора | 3 рік. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм x 75.5мм x 28.5мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чeрний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴

