Новинка

Світильник світлодіодний фасадний MAESTRO настінний
1 103 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-008-0010-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний MAESTRO настіннийХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 90 мм |
| Світловий потік (лм) | 425 |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴
