Новинка

Прожектор світлодіодний "PEGASUS-50" 50W 6400K
668 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-024-0050-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PEGASUS-50" 50W 6400KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 165 мм * 180 мм * 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 5750 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴

