Новинка

Світильник вмонтований "ANGELA" 2W 4200K
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-002-0002-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований "ANGELA" 2W 4200KХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Врізний отвір | 51 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 2 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 65 мм * 20 мм |
| Світловий потік (лм) | 100 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Матовий хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴