Новинка

Лампа "FONIX-6" 6W 4200К GU5.3
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-001-0006-031
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "FONIX-6" 6W 4200К GU5.3Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 55 мм * 50 мм |
| Світловий потік (лм) | 390 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴