Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | димереживитися; має сенсорний вимикач |
| Колір | срібний, золотий |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 290 мм * 410 мм |
| Світловий потік (лм) | 300 Lm |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К- 3000К |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341 ₴

Світильник настільний LED "SEDA" 6 W срібний