Новинка

Стрічка світлодіодна "NIL" 6400К ціна вказана 1м
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081-002-0001-021
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна "NIL" 6400К ціна вказана 1мХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | рулон — 5 метрів |
| Потужність | 4.8 W (1 м ) |
| Робоча напруга | 12 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 7 мм* 3 мм |
| Світловий потік (лм) | 288 Lm (1 м) |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED (35*28) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴