Новинка

Адаптер 10W "VEGA-10"
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-001-0010-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер 10W "VEGA-10"Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10 W |
| Вихідна напруга | DC 12 V |
| Вихідний струм | 0.8 A |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 77 мм * 35 мм* 22 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴