Новинка

Стрічка світлодіодна "COLUMBIA-24" 6400К
101 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081-019-0002-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна "COLUMBIA-24" 6400КХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Ціна вказана за 1 м. |
| Кількість в пакованні | Рулон 5 м |
| Потужність | 10W/м |
| Робоча напруга | 24 V |
| Світловий потік (лм) | 960 lm/м |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Колір | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴
