Новинка

Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-S чорний (вологозахищений IP65)
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 015-035-0001-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | черний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 89 мм х 68 мм х 33 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50w |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

