
Настільна лампа RIGHT HAUSEN LED Sunlight 10W біла HN-245241Настільна лампа ТМ "Right Hausen" серії "Sunlight" - стане не тільки надійним помічником у Вашій робочій зоні, але і прекрасно доповнить дизайн Вашого інтер'єру. Володіє сучасним дизайном, вона також поєднує в собі всі зручні і корисні функції, щоб стати незамінним помічником в роботі і дозвіллі. Дана модель представлена в білому і чорному кольорі.Технічні характеристики:1. Потужність: 10W.2. Регулювання яскравості: плавне регулювання від 20% до 100%.3. Колірна температура: 2700К, 4000К, 6000К.4. Кількість світлодіодів: 6000К – 20 штук, 2700К - 12 штук.5. Світловий потік: 800 Lm.6. Індекс передачі кольору: 80 Ra.7. Адаптер живлення: 12V, 0,5A, 1,5 м.8. Матеріал колони: ABS пластик (стійкий до УФ-променів).9. Матеріал лампи: ABS пластик (структура шкіри).Перевага:Сенсорне управління освітленням.Регулювання температури світіння.Не містить ртуть і свинець.Термін служби: 30000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Right Hausen |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Джерело живлення | Електрика |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴
