
Лампа світлодіодна "TORCH-40" 40W 4200K E27
326 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-016-0040-033
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "TORCH-40" 40W 4200K E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 120 мм |
| Світловий потік (лм) | 3150 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 205° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴