Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-100" NEW 100W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Додатково | Розмір батареї — 338 мм* 288 мм |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. сонячна погода |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 320 мм * 90 мм |
| Світловий потік (лм) | 890 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 727 ₴
