Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-25" NEW 25W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час заряджання — 4 — 6 од, похмура погода — 48 годин |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї - 137мм* 220мм 6 В / 3 Вт (полікристалічний силікон) індикатор заряду пульт ДК |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 25 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм * 205 мм * 50 мм |
| Світловий потік | 320 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
| Колір | Чорний |
| батарея | Батарея: 3,2 В / 3 АГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴



