
Світильник врізний 600x600 SMD LED "BACKLIGHT" 40 W 6400K
698 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-009-0040-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний 600x600 SMD LED "BACKLIGHT" 40 W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600m |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴



