
Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-12" 12W 4200K
1 396 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-017-0012-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED KARTAL-12" 12W 4200K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 550 мм * 160 мм * 120 мм |
| Світловий потік (лм) | 850 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396 ₴
