
Спальник з капюшоном Naturehike U350 NH20MSD07, (1°C), лівий, зелений
1 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6927595767238-L
Опис спального мішка Naturehike U350 NH20MSD07
Спальний мішок з худі Hollow Cotton від Naturehike з моделлю-конвертом, щоб його можна було широко розкрити в ковдру. Цей вид також можна комбінувати в двомісну модель. Кольори моделі: коричневий, зелений. Спальник забезпечує користувачеві комфорт, затишок і тепло в польових умовах.
Спальний мішок надійний і зручний в застосуванні. Застібається на змійку. Розміри виробу: 220 х 75 сантиметрів, всередині нього вільно поміститься доросла людина навіть високого росту. Розмір в розкладеному вигляді: (190 + 30) x 75 см. Модель упаковується в спеціальний мішок для зберігання і перенесення.
Теплий і гігієнічний спальний мішок ефективно зігріває, приємний для тіла, захищає від вологи, вогкості, холоду та вітру. Оптимально для використання під час перебування на природі. Ваш сон буде спокійним і здоровим протягом всієї ночі. Спальний мішок має продуманий крій і форму, щоб забезпечити ідеальне розташування всередині та якісний відпочинок.
Температурна шкала:
- Комфортна температура: +1°C
- Гранична температура: -2°C
- Екстремальна температура: -13°C
Характеристики:
- спальний мішок для туризму, активного відпочинку;
- два варіанти кольору: коричневий і зелений;
- матеріал: поліефірне водовідштовхувальне покриття 190 т (зовнішня частина);
- порожниста бавовна (наповнювач звичайного типу);
- імітація бавовни з пір'ям (тип наповнення);
- вага наповнювача: 350 г/м2;
- для відпочинку дорослої людини;
- захищає від вологи, холоду, вітру;
- ефективно зберігає тепло, дарує затишок і комфорт;
- застібка – змійка;
- упаковується в спеціальний мішок;
- розміри моделі: (190 + 30) x 75 см;
- розміри у складеному вигляді: 27 х 44 см;
- вага: 1700 г.
В комплекті: спальний мішок + ремінь з пряжкою, компресійний мішок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -7 °С |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 12 град. |
| Нижня температура комфорту | 5 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 75 см |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Наповнювач | Замінник пуху, Бавовна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Спальники |
| Ширина в головах | 75 см |
- Ціна: 1 596 ₴








