
Світильник врізний "SLIM-6" 6W 6400K
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-003-0006-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний SLIM-6 — виробник Horoz Electric.Вислизається для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скелястих приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — метал, плафон — пластиковий.Технічні характеристикиПРЕІМНОСТІ СВЕТОДИОДНОЇ ПАНЕЛІ SLIM-6: економічність.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник — 1 шт.інструкція з експлуатації — 1 шт. інструкція зі встановлення — 1 шт. паковання — 1 шт. GameРТІЯ: 24 місяці. Як вибрати світлодіодну панель?Врізні світлодіодні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 270 lm |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Врізний отвір | 105 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 6 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴