ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ЗСУ

СИСТЕМА ДЛЯ ПРИГОТОВЛЕНИЯ ЕДЫ BRS-61
1 232 ₴
- Готово к отправке
- Код: BRS-61
+380 (50) 501-66-79
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис системи приготування їжі BRS-61:
Приготувати смачні страви на природі не викликає труднощів, якщо у вашому рюкзаку є система BRS-61! Вона складається з 3 частин: пальника потужністю 1500 Вт, чаші та кришки, які компактно поміщаються в чохол з комплекту та швидко з'єднуються в єдину конструкцію.
Система має ряд переваг:
- Зручне та безпечне використання. Пальник активується одним клацанням електрозапалювання, а інтенсивність горіння регулюється бічною ручкою. Теплоізоляційний чохол на чаші не тільки зберігає їжу теплою впродовж більш тривалого часу, але також оберігає користувача від опіків у разі необережного торкання розпеченої ємності.
- Швидке приготування їжі. Об'єм чаші становить 500 мл і є оптимальним для 1 людини, прискорюючи процес приготування страв. Цьому також сприяє вбудований у дно чаші вітрозахист, який підвищує стабільність полум'я.
- Простий догляд та тривалий термін служби. Матеріал пальника — стійка до механічних пошкоджень нержавіюча сталь, а ємність виготовлена з алюмінію, який також має антикорозійні властивості й легко очищається від жиру та залишків їжі.
Розміри системи у встановленому положенні сягають Ø100 х 175 мм, а вага дорівнює 360 г, що дозволяє брати її з собою в пішу подорож, не обтяжуючи основне спорядження. Разом з пальником рекомендується використовувати газовий балон 110 г (купується окремо).
Характеристики:
- портативна система для приготування їжі на природі;
- комплект складається з пальника, чаші (500 мл), кришки та чохла для зберігання;
- потужність – 1500 Вт;
- матеріали – алюміній, нержавіюча сталь, поліпропілен (PP);
- активація за допомогою електрозапалювання;
- плавне регулювання полум'я бічною ручкою;
- вбудований вітрозахисний екран для ефективної роботи;
- на чаші є теплоізоляційний кожух на липучці;
- розміри чаші – Ø100 х 130 мм;
- розміри пальника – Ø39 х 51 мм;
- вага – 360 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 днів |
| Материал | алюміній, нержавіюча сталь, поліпропілен (PP) |
| Мощность | 1500 Вт |
| Размер | 100 х 175 мм |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Вес | 0.36 |
| Типы топлива | Газ |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴







