
Намет одномісний Naturehike NH21YW157, темно-зелений
12 164 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6927595712054
Опис одномісного намету Naturehike NH21YW157, темно-зеленого:
Намет NH21YW157 підходить для експлуатації протягом трьох сезонів та розрахований на комфортне розміщення однієї людини. Ряд конструкційних особливостей підвищує функціональність моделі, що дозволяє використовувати її за різних погодних умов, у тому числі під час дощу із сильним вітром.
Модель пошита із синтетичної тканини Оксфорд 210D з поліуретановим (PU) покриттям, яке забезпечує їй водостійкість на рівні 3000 мм водяного стовпа. Матеріал відрізняється стійкістю до появи розривів, а гладка поверхня відштовхує забруднення та запобігає появі зачіпок.
У наметі передбачено один вхід. Передню частину можна встановлювати як імпровізований навіс, щоб сховатися від опадів. Захисна спідниця не дає холодному вітру проникнути у внутрішній простір і легко згортається, якщо вона не потрібна. У разі негоди всередині намету можна встановити похідну піч, вивівши димар назовні через спеціально відведений для цього отвір з вогнетривкого скловолоконного матеріалу.
Каркас виготовлений з алюмінієвого сплаву, який не боїться корозії та характеризується оптимальним балансом між міцністю та легкою вагою. У встановленому положенні габарити намету дорівнюють 355 х 195 х 135 см. Модель складається до розмірів 22 x 58 см і поміщається в чохол для зберігання, який постачається в комплекті.
Крім чохла у комплекті є ряд дрібних аксесуарів, необхідних для встановлення намету: 4 алюмінієві опори завдовжки 135 см, 12 сталевих кілочків завдовжки 25 см, штормові відтяжки з нейлону (2 шт по 250 см, 2 шт по 350 см). Вага намету з урахуванням усіх складових набору становить близько 6 кг.
Характеристики:
- одномісний намет для використання протягом трьох сезонів;
- колір – темно-зелений;
- є захисна спідниця та отвір для виведення димаря;
- матеріал – тканина Оксфорд 210D з PU покриттям;
- водостійкість 3000 мм водяного стовпа;
- передню частину можна встановлювати як навіс;
- каркас із алюмінієвого сплаву;
- розміри у встановленому положенні – 355 х 195 х 135 см;
- розміри складеного намету – 22 х 58 см;
- вага – 6 кг (з урахуванням дрібних аксесуарів з комплекту);
- гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество входов | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 6 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 135 см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 355 см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | 355 х 195 х 135 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 22 х 58 см |
| Форма | будиночок |
| Ширина | 195 см |
- Цена: 12 164 ₴




