Світильник фасадний на сонячній батареї SOLARIS-1 - виробник Horoz Electric.Автономний садово-парковий фасадний світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором на 2600mAh. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту - IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ SOLARIS-1:економічність.автономне поновлюване джерело живлення.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка - 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Час заряджання | 4-6 ч. |
| Час роботи від акумулятора | 12 рік — 12Lm/3 рік — 220Lm |
| Додатково | Вбудований датчик світла та датчик руху |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Потужність | 2 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм*140 мм*290 мм |
| Світловий потік (лм) | 220Lm/12Lm |
| Термін експлуатації | 50.000 годин |
| Ступінь захисту IP | ІР65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4000 к |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴

