
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-150" 150 W 6400К
3 174 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-005-0150-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-150" 150 W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 150 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 758 мм |
| Світловий потік (лм) | 13950 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 174 ₴



