
Світильник аварійний LED "ALVES-2" 44W
896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-047-0044-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "ALVES-2" 44W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 20-24 годин |
| Час роботи від акумулятора | 1 секция:3 часа 2 секции:1.5 часа |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 44 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | чорний із білим |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴