
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER PRO-300" 300 W 6400 K
3 835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-012-1300-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER PRO-300" 300 W 6400 K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 300 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 215 мм * 250 мм * 47 мм |
| Світловий потік (лм) | 4200 Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 835 ₴
