
Світильник накладний "CATALINA-18 3CCT" 18W чорний
334 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-081-1018-020
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CATALINA-18 3CCT" 18W чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 128 мм х 38м |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін експлуатації | 25,000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 3000 К 4000 К 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴

