Світильник вбудований FALCON — виробник Horoz Electric.Використовуваний для зовнішнього освітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Cтепінь вологозахисту — IP65.Технічні характеристики НОСПОСТВА FALCON:економічність.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник — 1 шт.інструкція з експлуатації — 1 шт.інструкція зі встановлення — 1 шт.паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати вбудований світильник? Вбудовані світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 880 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 110 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 420 мм * 95 мм |
| Світловий потік (лм) | 11000 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 650 ₴
