Прожектор світлодіодний на сонячній батареї TIGER-10 — виробник Horoz Electric.Автономний, мобільний LED прожектор з акумуляторною батареєю, під'єднанням сонячної панелі та пультом дистанційного керування. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту — IP65. прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін експлуатації до 50000 годин безперервного світіння.Технічні характеристики ШКІІДНОСТІ СВЕТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРА TIGER-10:економічність.автономність.альтернативне джерело живлення.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температур).швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИпрожектор світлодіодний — 1 шт.сонячна панель — 1 шт.пульт керування — 1 шт.кабель – 1шт.інструкція з експлуатації — 1 шт.інструкція зі встановлення — 1 шт.паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний прожектор із сонячною панеллю? Світлодіодні прожектори вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, тип світлодіодів, кут розсіювання, робоче напруга та ін.). Вибрати потрібний прожектор допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Розмір батареї — 175 мм*260 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 160 мм * 50 мм |
| Світловий потік (лм) | 300 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283 ₴
