
Світильник накладний "CARLA-36/SQ" 36W 4200k
506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-059-0036-030
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CARLA-36/SQ" 36W — виробник Horoz Electric.Іспользується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скелястих приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — метал, плафон — пластик.Технічні характеристикиПРЕІМНОСТІ СВІТОДИОДНОГО СВІТИЛЬНИКА "CARLA-36/SQ" 36W:економічність.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник — 1 шт.інструкція з експлуатації — 1 шт.інструкція зі встановлення — 1 шт.паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний світильник? Накладні світлодіодні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 225 мм * 225 мм * 45 мм |
| Світловий потік (лм) | 3420 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴