Світильник вуличний консольний на сонячній батареї COMBAT — виробник Horoz Electric.Автономний вуличний світильник із вбудованою сонячною батареєю й акумулятором. Використовується для зовнішнього освітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP65. Обладнаний датчиком світла, що дає змогу регулювати освітлення залежно від пори доби. Пульт дистанційного керування в комплекті.Технічні характеристикиПРЕІМНОСТІ COMBAT:економічність.автономність.міцний зносостійкий корпус.немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник — 1 шт.сонячна батарея + кабель — 1 шт.пульт – 1шт.інструкція з експлуатації — 1 шт.інструкція зі встановлення — 1 шт.паковання — 1 шт. ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати вуличний світильник на сонячній батареї? Вуличні світильники вирізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, ємність акумулятора, аксесуари та др.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 годин (сонячний день) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Пульт керування, без стійки в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 250 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 510 мм х 127 мм |
| Світловий потік (лм) | 2400 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 5×3.2V 20Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 024 ₴




