
Світильник пластиковий сірий Акуа Опал Круг
274 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-012-105
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий сірий Акуа Опал Круг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.60 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø275 мм*99мм |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴