
Прожектор світлодіодний "PALLAS-200 3CCT" 200W чорний
1 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-030-1200-010
+380 (50) 501-66-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PALLAS-200 3CCT" 200W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 145-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 297 мм * 257 мм * 32.7 мм |
| Світловий потік (лм) | 26000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 3000 k 4500 k 6000 k |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴

